• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nowe telebimy na stadionie żużlowym w Gorzowie. Będą kosztowały prawie 350 tys. zł

24 kwietnia 2024, 10:15, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Na stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza w Gorzowie zostaną zainstalowane nowe telebimy. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie rozstrzygnął właśnie przetarg i wybrał firmę, która zajmie się montażem dwóch nowych telebimów led na stadionie w Gorzowie.

Telelebimy, które znajdują się obecnie na stadionie żużlowym przy ul. Śląskiej w Gorzowie, mają już 13 lat i są w kiepskim stanie technicznym. Nie działają pojedyncze diody, obraz jest ledwo widoczny, a obsługa ma problem z ich włączaniem. Dlatego też Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie, który zarządza stadionem, postanowił wymienić je na nowe.

W marcu został ogłoszony przetarg na dostawę i montaż dwóch telebimów led na stadion żużlowy w Gorzowie. Na początku kwietnia zostały otwarte oferty 8 firm, które zgłosiły się do przetargu. W budżecie na zakup dwóch telebimów znalazło się 435 tys. zł brutto, natomiast najtańszą ofertę złożyła firma UP Led ze Stalowej Woli na kwotę 349 tys. 706,22 zł brutto.

Nowe telebimy na stadionie żużlowym w Gorzowie. Na stadionie w Gorzowie zostaną zamontowane nowe telebimy

Przez ostatnie trzy tygodnie pracownicy Sportu i Rekreacji w Gorzowie analizowali wszystkie osiem ofert pod względem formalnym. Ostatecznie zdecydowano, że przetarg wygra firma, która zaproponowała najniższą kwotę. Tym samym dostawą i montażem telebimów zajmie się firma UP Led ze Stalowej Woli za kwotę 349 tys. 706,22 zł brutto.

- Oferta wykonawcy została oceniona jako najkorzystniejsza na podstawie określonych w specyfikacji warunków zamówienia kryteriów oceny. Wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu. Zgodnie z zapisami SWZ zamawiający oceniał dwa kryteria, cenę oraz czas reakcji serwisu - czytamy w uzasadnieniu rozstrzygnięcia przetargu.

Tak będą wyglądały nowe telebimy na stadionie żużlowym w Gorzowie

Wykonawca będzie miał za zadanie dostarczyć i zamontować fabrycznie nowe i nieużywane 2 telebimy led na stadionie żużlowym na istniejącej konstrukcji. A także zająć się demontażem i utylizacją dotychczasowych ekranów led. Firma UP Led ze Stalowej Woli będzie miała czas do 31 lipca 2024 roku na realizację zadania.

Nowe telebimy zostaną zainstalowane w miejscu dotychczasowych, na wysokości pierwszego i drugiego łuku na górnej trybunie. Cały system sterujący ma być zamontowany w skrzyni Rack oraz umieszczony na wieży stadionu żużlowego. Każdy z nowych ekranów będzie miał powierzchnię 41,47 m.kw. Będzie szeroki na 8,64 m oraz wysoki na 4,48 m.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości