• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Lubuskie derby. Stilon Gorzów zmierzy się z Cariną Gubin

29 marca 2024, 11:18, Anna Kluwak
fot. Karol Korniak, Solar Home Stilon Gorzów
W sobotę 30 marca piłkarze Solar Home Stilon Gorzów zmierzą się na wyjeździe z zespołem Cariny Gubin. Początek spotkania o godz. 12 w Gubinie. Mecz będzie transmitowany w systemie PPV. Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym drużyny Solar Home Stilon Gorzów.

W sobotę 30 marca w ramach 23. kolejki drużyna Solar Home Stilon Gorzów zmierzy się na wyjeździe z zespołem Cariny Gubin. Początek meczu o godz. 12 na stadionie miejskim w Gubinie.

Stilon Gorzów i Carina Gubin będą mierzyć po raz czwarty w ramach lubuskich derbów w 3 lidze. Wszystkie trzy poprzednie spotkania zakończyły się zwycięstwem piłkarzy z Gubina.

Obecnie oba zespoły znajdują się tuż obok siebie w tabeli, mając na swoim koncie po 24 punkty. Stilon zajmuje 12 miejsce, a Carina jest na pozycji 13. Fani futbolu mogą oczekiwać emocjonującego pojedynku, w którym obie drużyny z pewnością dadzą z siebie wszystko. Stilon Gorzów będzie dążył do odwrócenia losów poprzednich spotkań, a Carina Gubin będzie chciała utrzymać swoją dominację nad zespołem z Gorzowa.

Klub z Gubina przygotował dla kibiców transmisję PPV, która kosztować będzie 15 zł. Szczegóły na temat transmisji pojawią się na profilu Cariny Gubin na facebooku.

Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym Solar Home Stilon Gorzów i trzyma kciuki za zwycięstwo gorzowskiej drużyny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości