• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Nagi mężczyzna znów biega po cmentarzu w Gorzowie. "Miał kominiarkę"

27 lutego 2024, 09:09, Anna Kluwak
fot. archiwum
W poniedziałkowy wieczór nagi mężczyzna biegał po cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Tym razem ekshibicjonista miał kominiarkę na głowie. To nie pierwsze tego typu zdarzenie na terenie nekropolii.

Od 2017 roku na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej pojawi się co jakiś czas całkowicie nagi mężczyzna, raz z maską na twarzy, kolejnego razu z majtkami założonymi na głowie. Mężczyzna najpierw zaczepia kobiety, pokazuje im swoje nagie ciało, a następnie ucieka.

Do kolejnego takiego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór 26 lutego na cmentarzu przy Żwirowej.  - Powrót ekshibicjonisty na cmentarz. [...] Osoby, które chodzą po godzinie 18 po cmentarzu, muszą uważać, bo psychol może nieźle wystraszyć, bo jest w czarnej kominiarce i wygląda jak bandzior - opisuje pani Anna, która w poniedziałkowy wieczór wybrała się z córką na cmentarz.

Jak doprecyzowuje kobieta, w tym przypadku mężczyzna nie był całkowicie nagi. Miał spodnie spuszczone do kolan oraz podciągniętą koszulkę, tak aby w razie czego szybko się ubrać. W poprzednich latach na cmentarzu pojawiał się za to mężczyzna, który nie miał nic oprócz maski na głowie i butów, więc biegał po cmentarzu całkowicie na golasa.

Chociaż mieszkańcy za każdym razem wzywają na miejsce policję, to funkcjonariuszom nie udaje się zatrzymać osoby biegającej nago. Tak było również w przypadku półnagiego mężczyzny, który we wtorek 13 lutego pojawił się na polnej drodze za działkami ROD Stilon w stronę Wojcieszyc. - Na polu w krzakach pomiędzy działkami ROD Stilon, a Wojcieszycami grasuje zboczeniec. Wybiega z krzaków i onanizuje się! Uważajcie na siebie. Sprawa zgłoszona na policję – ostrzegała mieszkanka Gorzowa. Chociaż policjanci pojawili się na miejscu, to nikogo nie zatrzymali.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości