• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Półnagi mężczyzna onanizuje się na ścieżce koło działek

14 lutego 2024, 10:01, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja
Na polnej ścieżce prowadzącej z Gorzowa do Wojcieszyc, za działkami przy ul. Szarych Szeregów pojawił się półnagi mężczyzna, który onanizował się. Nie jest to nie pierwszy tego typu przypadek w tym miejscu.

W ostatnich latach na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie pojawiał się mężczyzna, który obnażał się przed kobietami. Do podobnych zdarzeń dochodziło również w parku Kopernika. Z kolei w ubiegłym roku półnagi mężczyzna pojawił się również na terenie działek ROD Stilon przy ul. Szarych Szeregów czy na polnej drodze prowadzącej z Gorzowa w kierunku Wojcieszyc na tyłach ogródków działkowych.

Półnagi mężczyzna grasuje w rejonie działek ROD w Gorzowie

Jak się okazało, we wtorek 13 lutego półnagi mężczyzna pojawił się ponownie na polnej drodze za działkami ROD Stilon, przed czym ostrzega jedna z mieszkanek Gorzowa, która spotkała go na swojej drodze.

- Na polu w krzakach pomiędzy działkami ROD Stilon, a Wojcieszycami grasuje zboczeniec. Wybiega z krzaków i onanizuje się! Uważajcie na siebie. Sprawa zgłoszona na policję – podkreśla mieszkanka Gorzowa.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej spawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Potwierdzam, że dyżurny otrzymał zgłoszenie we wtorek 13 lutego, że na tyłach ogródków działkowych pojawił się mężczyzna, który onanizował się. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, ale nikogo nie zastał - komentuje Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości