• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

26-letni Krzysztof P. doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty

12 lutego 2024, 10:30, Anna Kluwak
W poniedziałek rano 26-letni Krzysztof P. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Gorzowie, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowie za śmiertelne potrącenie 10-letniego Mateusza i ucieczkę z miejsca wypadku. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 12 lutego o godz. 9 rano do Prokuratury Rejonowej w Gorzowie został doprowadzony 26-letni Krzysztof P., który śmiertelnie potrącił 10-letniego Mateusza. Przesłuchanie mężczyzny trwało niewiele ponad godzinę. Odpowie za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca wypadku. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.

Na godzinę 12 w prokuraturze zaplanowano briefing prasowy, podczas którego poznamy więcej szczegółów. Dowiemy się, czy 26-latek przyznał się do winy oraz czy składał wyjaśnienia.

Krzysztof P. pod szczególną ochroną gorzowskiej policji

Jak się okazuje, 26-latek jest bardzo pilnie strzeżony przez funkcjonariuszy policji. Podczas porannego doprowadzenia do prokuratury, policjanci podjechali pod samo wejście do prokuratury i dosłownie wbiegli do budynku. Podobnie było przy wyjściu z gmachu prokuratury. Podejrzany o zabicie 10-latka, został biegiem wyprowadzony tylnym wyjściem. Przyjechał po niego już inny, nieoznakowany radiowóz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości