• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Ruszyła naprawa rozsypującej się kostki na Chrobrego

27 stycznia 2024, 18:07, Anna Kluwak
fot. czytelnik Michał
Rozpoczęła się naprawa zniszczonych płyt i rozsypującej się kostki na przejeździe przez torowisko przy ul. Chrobrego. Płyty popękały pod ciężarem autobusów, które jeździły objazdem przez ul. 30 Stycznia. Prace są przeprowadzane w ramach gwarancji.

Wracamy do tematu rozsypującej się kostki i popękanych płyt na wyremontowanej ul. Chrobrego. Mieszkańcy Gorzowa w ubiegłym roku zwracali uwagę, że w momencie kiedy przez ul. 30 Stycznia został wyznaczony objazd dla autobusów, kostka i płyty na przejeździe przez torowisko tramwajowe przy ul. Chrobrego zaczęła się rozsypywać, a płyty pękać. Warto przypomnieć, że przebudowa ul. Chrobrego i Mieszka I zakończyła się zaledwie w wakacje 2022 i kosztowała 69 mln 27 tys. zł.

- Sprawę zgłoszono wykonawcy przebudowy ulicy Chrobrego. Wykona on naprawę tymczasową, a po zakończeniu remontu ul. Kosynierów Gdyńskich, naprawę docelową. Wykonawca czeka na sprzyjające warunki pogodowe – komentował na początku stycznia Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Jak się właśnie okazało, w piątek 26 stycznia rozpoczęły się pierwsze prace przy naprawie zniszczonej kostki i płyt. - Leje deszcz, a oni wzięli się za kostkę - poinformował czytelnik Damian. - Rozpoczął się proces naprawy torowiska przy ul. 30 Stycznia i Chrobrego. I tylko się rozpoczął - napisał czytelnik Michał.

Faktycznie w piątek podczas opadów deszczu na miejscu pojawiło się trzech pracowników firmy, którzy zabrali się za rozbieranie zniszczonej kostki i popękanych płyt. Miejsce zostało wygrodzone separatorami, natomiast samochody mogą przejechać bokiem. Prace naprawcze powinny potrwać kilka dni.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

1/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

2/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

2/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

3/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

3/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

4/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

4/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

5/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

5/5 Ruszyła naprawa kostki na Chrobrego w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości