• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa. Już niedługo wróci zima

28 grudnia 2023, 10:09, Oprac.: Marcin Kluwak
Zima wróci i to już niebawem. W Gorzowie i okolicach śnieg może spaść w 4 lub 5 stycznia. Na termometrach pojawią się ujemne temperatury. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas wyjątkowo ciepła noc sylwestrowa.

8 stopni w Sylwestra i 8 stopni w Nowy Rok - tak wygląda najnowsza prognoza pogody dla Gorzowa. Synoptycy przewidują, że noc sylwestrowa będzie deszczowa, ale już pierwszy dzień nowego - 2024 roku ma być pogody i słoneczny.  

Już w piątek, 5 stycznia 2024 roku w nocy temperatury spadną poniżej zera. W ciągu dnia ma padać deszcz ze śniegiem, na termometrach będzie maksymalnie +3, a w nocy nawet -2.

W pierwszych dniach stycznia może pojawić się gołoledź. Padający deszcz ze śniegiem i ujemne temperatury sprawią, że drogi będą śliskie. W godzinach wieczornych drogi i chodniki mogą zamarzać.

Pogoda dla Gorzowa. Już niedługo wróci zima

Kolejne dni - po 6 stycznia to ujemne temperatury w nocy - nawet do -4 czy - 5 stopni Celsjusza.  Po 10 stycznia czeka nas jeszcze większe ochłodzenie. Nawet w ciągu dnia temperatury będą ujemne, mogą pojawić się niewielkie opady śniegu. Na termometrach od -1 do 0 stopni Celsjusza w dzień, a w nocy do -6 stopni.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości