• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Kwitnie handel darmowymi biletami na otwarcie Areny Gorzów

8 grudnia 2023, 13:32, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa / Arena Gorzów
Darmowe bilety na otwarcie Areny Gorzów cieszyły się ogromną popularnością i rozeszły się błyskawicznie. Niestety nie wszystkim chętnym udało się je zdobyć. Dlatego też w ostatnich dniach w mediach społecznościowych zaczął kwitnąć handel wejściówkami. Jedne osoby poszukują biletów, inne oferują ich sprzedaż.

Przed nami otwarcie Areny Gorzów, które potrwa dwa dni. Podczas wielkiego otwarcia hali widowiskowo-sportowej wystąpi C-Bool i Martyna Cyrko, będzie także pokaz świetlny i występ cyrku. O programie otwarcie informowaliśmy w artykule "Otwarcie Areny Gorzów. Program wydarzeń w hali widowiskowo-sportowej". Aby wziąć udział w gali otwarcia, trzeba było pobrać bezpłatną wejściówkę.

Zainteresowanie darmowymi biletami było ogromne, przez co pula 5 tys. wejściówek rozeszła się błyskawicznie. Niestety nie wszystkim chętnym udało się je zdobyć, bo często proces rezerwacji zawieszał się lub pojawiał się po kilku minutach czekania komunikat, że "sprzedaż jest niedostępna".

Bilety na otwarcie Areny Gorzów pilnie poszukiwane. Niektóre osoby chcą zapłacić za darmowe wejściówki

Dlatego też w ostatnich dniach w mediach społecznościowych zaczął kwitnąć handel wejściówkami na otwarcie Areny Gorzów. Niektóre osoby proponowały, że zapłacą za bilet na galę otwarcia, który de facto był darmowy.

- Pilnie dwa bilety poszukuję, nawet do kupienia na otwarcie Areny Gorzów - przyznaje jeden z mieszkańców. - Kupię 3 bilety na otwarcie Areny Gorzów - pisze Karolina. - Poszukuję 1 biletu na otwarcie Areny Gorzów – ogłasza się kolejny mieszkaniec. - Kupię bilety na sobotę, na otwarcie Areny – pisze Maciej. - Odkupie dwa bilety na sobotę, Arena Gorzów – podkreśla Przemek.

W związku z tym, że wiele osób poszukuje wejściówek, na forach internetowych zaczęły się ogłaszać osoby, które oferują ich sprzedaż. - Mam dwa bilety za 300 zł – komentuje Mariusz. -Mam do odsprzedania 4 wejściówki za symboliczne 100 zł na otwarcie Areny Gorzów. Niestety jestem poza miastem i nie dam rady wrócić do soboty, tak jak planowałem. Nie rezerwuje, kto pierwszy ten lepszy – ogłasza Maksymilian.

Mieszkańcy Gorzowa oburzeni ofertami sprzedaży darmowych biletów na otwarcie Areny Gorzów

Wiele osób oburzyły oferty sprzedaży biletów, które były rozdawane za darmo. - Gazele Biznesu tym co chcą sprzedawać i kupować darmowe kur** bilety. Ktoś bardzo nie przemyślał tego otwarcia. Daj Karynom i Sebixom bilety za darmo, to będą je sprzedawać. Ręce opadają – pisze oburzony pan Janusz. - Gdyby ludzie nie odkupywali, to nikomu do głowy by nie przyszło brać na potęgę, bo za darmo, a później odsprzedawać. Nie będzie popytu, nie będzie podaży – komentuje Marta. - Janusze biznesu już działają – pisze Iwona. - Co za buractwo. Sprzedają coś, co było za darmo – podkreśla Remigiusz. - Nie ma to jak odkupować bilety, które były za darmo – komentuje Mateusz.

Z kolei jedna z osób, która oferuje sprzedaż wejściówek, odpowiada oburzonym mieszkańcom. - Podstawowe prawa ekonomii ludzie, ceny dyktuje rynek, nie ważne, że były darmowe, teraz są w cenie - odpowiada Maksymilian na zarzuty mieszkańców.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości