• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nie masz biletu na otwarcie Areny Gorzów? Masz szansę go jeszcze zdobyć!

6 grudnia 2023, 08:39, Anna Kluwak
fot. Dawid Lis
Aby móc wziąć udział w gali otwarcia Areny Gorzów, trzeba posiadać specjalną wejściówkę. Jednak nie wszystkim mieszkańcom udało się zdobyć bezpłatne zaproszenia. W środę 6 grudnia od godz. 15 do pobrania będzie pula około 300 biletów, która wróciła z niedokończonych procesów rezerwacji.

Przed nami otwarcie Areny Gorzów, które potrwa dwa dni. Podczas otwarcia hali widowiskowo-sportowej wystąpi C-Bool i Martyna Cyrko, będzie także pokaz świetlny i występ cyrku. O programie otwarcie informowaliśmy w artykule "Otwarcie Areny Gorzów. Program wydarzeń w hali widowiskowo-sportowej"Aby wziąć udział w gali otwarcia Areny Gorzów, trzeba było pobrać bezpłatną wejściówkę. W puli było 5 tys. biletów.

Jednak zainteresowanie darmowymi wejściówkami cieszyło się ogromną popularnością, tak że trzeba było czekać w wirtualnej kolejce. W ciągu kilku godzin bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Niestety nie wszystkim chętnym udało się załapać na darmowe bilety, bo często proces rezerwacji zawieszał się lub pojawiał się po kilku minutach czekania komunikat, że "sprzedaż jest niedostępna".

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych zaczął kwitnąć handel wejściówkami na otwarcie Areny Gorzów. Niektóre osoby proponowały, że zapłacą za bilet na galę otwarcia, który de facto był darmowy.

Arena Gorzów. Dodatkowa dystrybucja biletów na otwarcie Areny Gorzów.

Jednak mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa, którzy nie załapali się na darmowe wejściówki. W środę 6 grudnia od godz. 15 będzie ostatnia możliwość pobrania bezpłatnych zaproszeń na galę otwarcia Areny Gorzów. Są to wejściówki, które wróciły z niedokończonych procesów na Biletomat.pl.

- W dniu dystrybucji wejściówek z powodu bardzo dużego zainteresowania darmowymi biletami na otwarcie Areny Gorzów serwer został przeciążony. Przez to wiele procesów pobrania wejściówek zostało niedokończonych. Wróciła do nas pula około 300 biletów, która będzie do pobrania również przez serwis Biletomat.pl – tłumaczy Kinga Krasicka, rzecznik prasowy Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka, w skład którego wchodzi Arena Gorzów.

Bezpłatne wejściówki na galę otwarcia hali widowiskowo-sportowej Arena Gorzów pobierzesz TUTAJ.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości