• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Arena Gorzów. Pobierz darmową wejściówkę na otwarcie hali

29 listopada 2023, 10:15, Anna Kluwak
fot. Arena Gorzów
Przed nami otwarcie Areny Gorzów, które potrwa dwa dni. Podczas otwarcia hali widowiskowo-sportowej wystąpi C-Bool i Martyna Cyrko. Aby wziąć udział w gali otwarcia Areny Gorzów, trzeba pobrać bezpłatną wejściówkę.

Oficjalne otwarcie hali widowiskowo-sportowej będzie trwało dwa dni. Zaplanowane jest na sobotę 9 grudnia i niedziele 10 grudnia. Oficjalna gala otwarcia Areny Gorzów odbędzie się w sobotę 9 grudnia. Aby wziąć udział w gali, trzeba odebrać bezpłatne zaproszenie.

- Bezpłatne zaproszenia na galę otwarcia są dostępne od godz. 10 w środę 29 listopada na stronie Biletomat.pl. Dotyczą tylko i wyłącznie gali otwarcia. Każda osoba będzie musiała pobrać bilet. Również dzieci będą musiały mieć swoje wejściówki, bo do każdej osoby będzie przypisane miejsce. Jedna osoba będzie mogła pobrać maksymalnie 4 wejściówki - opowiada Kinga Krasicka, rzecznik prasowy Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka, w skład którego wchodzi Arena Gorzów.

Bezpłatne wejściówki na galę otwarcia hali widowiskowo-sportowej Arena Gorzów pobierzesz TUTAJ. Wejściówki są do pobrania od godz. 10 w środę 29 listopada. Pula darmowych biletów jest ograniczona i wynosi 5 tys. 

Jak się okazuje, darmowe wejściówki cieszą się ogromną popularnością. Kiedy wchodzimy na stronę, aby pobrać zaproszenie, pojawia się komunikat. "Czekasz w kolejce, aby uzyskać dostęp do zakupu na Otwarcie Areny Gorzów. Jesteś 2 w kolejce. Proszę czekaj, trzymamy miejsce dla Ciebie". Kiedy chcieliśmy pobrać bilet, byliśmy 157 w kolejce.

AKTUALIZACJA

godz. 11.20 - Niektórym osobom wyskakuje komunikat "sprzedaż niedostępna". Kontaktowaliśmy się z Areną Gorzów, wejściówki jeszcze są. Jednak jest limit osób na stronie. Trzeba co jakiś czas odświeżać stronę i próbować pobrać darmowe zaproszenie. W puli jest 5 tys. biletów.

godz. 15.25 - Pula 5 tys. darmowych wejściówek została wyczerpana. Nie ma już możliwości pobrania biletów na galę otwarcia hali.

Program oficjalnej gali otwarcia Areny Gorzów w sobotę 9 grudnia

godz. 17-17.35 - show świetlne połączone z występem Cyrk Juremix i Ocelot Foundation przy akompaniamencie gorzowskiego zespołu Zalewski Band

godz. 17.35-17.55 – wejście konferansjerów - niespodzianka dla uczestników gali

godz. 17.55-18.20 – show świetlne połączone z występem Cyrk Juremix i Ocelot Foundation przy akompaniamencie gorzowskiego zespołu Zalewski Band

godz. 18.20-19 – koncert Martyny Cyrko

godz. 19-20.30 – występ C-Boola

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości