• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jula otworzy się w Gorzowie

6 listopada 2023, 13:00, Anna Kluwak
wizualizacja Gorzów Power Center
W nowym parku handlowym Gorzów Power Center otworzy się szwedzki multimarket Jula. Będzie to pierwszy w Gorzowie i jedyny w regionie sklep tej sieci. Budowa parku handlowego trwa w najlepsze. Otwarcie zaplanowane jest na III kwartał 2024 roku.

Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie powstaje największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. Prace budowlane ruszyły na początku września, natomiast otwarcie Gorzów Power Center zaplanowane jest na III kwartał 2024 roku.

Według informacji podanych przez inwestora, nowoczesne centrum handlowe będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych, natomiast sam park handlowy będzie miał powierzchnię 25 tys. m.kw. Tuż obok Gorzów Power Center zostanie wybudowany hipermarket Selgros, który będzie całkowicie niezależną inwestycją.

Jula otworzy się w Gorzów Power Center

To o czym portal gorzowianin.com informował już od dawna, teraz oficjalnie potwierdził inwestor. Jednym z najemców Gorzów Power Center będzie szwedzki multimarket Jula. Będzie to pierwszy i jedyny w Gorzowie oraz całym regionie market, który będzie miał powierzchnię 2300 m.kw.

- Dzięki tej inwestycji Jula zwiększy swoją obecność w zachodniej części Polski. Będzie nam niezmiernie miło otworzyć w Polsce nasz kolejny multimarket, który zaoferuje okolicznym mieszkańcom produkty ułatwiające codzienne życie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta przyciągnie uwagę klientów zarówno pod względem zakupów w samym sklepie, jak i za pośrednictwem naszego sklepu internetowego – mówi Johan Sjöhagra, CEO Jula AB.

W multimarkecie znajduje się 8 odrębnych działów - narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe. Jula szczyci się starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach. Produkty dostępne w szwedzkim multimarkecie są kupowane przez sieć od producentów bez pośredników, co przekłada się na ich atrakcyjne ceny.

Gorzów Power Center. Jakie sklepy znajdą się w Gorzów Power Center?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon czy multimarketu Jula, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie.

Ponadto otworzą się tam takie sklepy jak Martes Sport, Sinsay, Jysk, Media Expert, Dealz, Deichmann, CCC, KiK, Hebe, Takko Fashion, "5,10,15" oraz Pepco. Natomiast w ostatnim czasie do grona najemców dołączyły takie marki jak Cropp, House, Diverse, Tedi, HalfPrice, New Yorker oraz Maxi Zoo.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości