• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

S1 Gorzów. Pierwsi najemcy już się wprowadzają

15 października 2023, 17:30, Marcin Kluwak
Pierwsi najemcy wprowadzają się do parku handlowego S1 Gorzów. Swoje szyldy tuż nad wejściem do poszczególnych lokali powiesił Carrefour, Rossman, Sinsay, iBloom Home, Woolworth, apteka Dr. Max oraz sklep zoologiczny Animal Planet. Otwarcie parku handlowego S1 Gorzów zaplanowano w połowie listopada.

Po dawnym Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie nie ma już żadnego śladu. W jego miejscu powstaje obecnie park handlowy S1 Gorzów. Inwestorem jest firma Europrojekt Delta Saller Polbau. Nowy park handlowy jest już gotowy, a do poszczególnych lokali wprowadzają się już pierwsi najemcy, którzy zawiesili swoje szyldy tuż nad wejściem.

Zielony parking z drzewami przed parkiem handlowym S1 Gorzów

Oko cieszy przede wszystkim parking, który został całkowicie przebudowany. Zamiast betonowego parkingu, są płyty ażurowe i trawa. W obecnych czasach każdy skrawek ziemi z roślinnością jest na wagę złota. Kolejnym dużym plusem jest to, że ażurowa budowa płyt pozwala na odprowadzanie deszczówki, dzięki czemu woda opadowa przesiąka do gruntu.

Dodatkowo inwestor posadził drzewa pomiędzy wyznaczonymi miejscami parkingowymi oraz wokół budynku. Łącznie jest to kilkadziesiąt drzew liściastych.

Jakie sklepy znajdą się w parku handlowym S1 Gorzów? Pierwsi najemcy wprowadzają się do lokali

Nowy park handlowy jest już gotowy, znajdzie się w nim łącznie 12 sklepów. Do poszczególnych lokali wprowadzają się już pierwsi najemcy, którzy zawiesili swoje szyldy tuż nad wejściem. Trwają prace wykończeniowe wewnątrz poszczególnych sklepów oraz ich zatowarowanie.

W parku handlowym S1 Gorzów Największym najemcą będzie oczywiście hipermarket Carrefour, który zajmie powierzchnię około 4 tys. m.kw. Szyld Carrefoura wisi już nad wejściem. Hipermarket będzie znajdował się w części parku handlowego od strony ul. Niepodległości.

Tuż obok znajduje się Rossman, następnie sklep odzieżowy Sinsay. Kolejny lokal jest jeszcze bez szyldu, następnie znalazł się sklep iBloom Home, Woolworth. Na rogu budynku od strony banku PKO BP będzie apteka Dr. Max, a od strony Kupca Gorzowskiego znajduje się sklep zoologiczny Animal Planet.

Ponadto w parku handlowym S1 Gorzów znajdzie się jeszcze Media Expert oraz Ahome, jednak najemcy jeszcze nie wprowadzili się do poszczególnych lokali.

Jak informuje inwestor, jeszcze dwa lokale zostały wolne, cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami. Jednym z nich ma być marka, które chce wejść na Polski rynek i jej debiut miałby nastąpić właśnie w parku handlowym S1 Gorzów. Jednak firma Europrojekt Delta Saller Polbau. póki co, nie chce zdradzać nazw firm.

Kiedy otwarcie parku handlowego S1 Gorzów?

Inwestor planuje, że park handlowy S1 w Gorzowie zostanie otwarty w połowie listopada 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości