• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Plaga kradzieży w Gorzowie. Łupem padła barierka z dworca PKS

7 października 2023, 12:04, Marcin Kluwak
fot. czytelnik
Dwóch mężczyzn ukradło barierkę z dworca PKS w Gorzowie. Syn naszego czytelnika, który jechał autobusem zauważył jak złodzieje niosą barierkę pod górkę przy Al. Konstytucji 3 Maja, prawdopodobnie w kierunku pobliskiego skupu złomu.

W ostatnim czasie na terenie Gorzowa dochodzi do plagi kradzieży, a złodzieje stają się coraz bardziej zuchwali i kradną, co popadnie. W ostatnich dniach na portalu gorzowianin.com opisywaliśmy sprawę skradzionej kuli bilardowej z baru Ósemka przy ul. Mostowej czy kradzieży pojemników na szczotki myjące z Myjni Bezdotykowej 24h N-Park Norbus przy ul. Chemicznej.

Po tych publikacjach, do redakcji gorzowianin.com zgłosił się czytelnik, który poinformował o kolejnej zuchwałej kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Gorzowa. Łupem złodziei padła barierka z dworca PKS przy ul. Dworcowej. Do kradzieży doszło w miniony wtorek 3 października po godz. 16. Syn naszego czytelnika, który jechał autobusem zauważył jak dwóch mężczyzn niesie całe przęsło z dworca autobusowego pod górkę przy Al. Konstytucji 3 Maja. Zrobili sobie przerwę koło stacji paliw, ponieważ barierka nie była lekka.

- Moje dziecko zrobiło zdjęcie tym mężczyzną na wysokości stacji paliw Shell przy Al. Konstytucji 3 Maja. Zapewne szli w kierunku skupu złomu, który znajduje się na stacją paliw BP. Nikt nie dał im tych barierek, po prostu je ukradli – opisuje nasz czytelnik.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości