• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Spłonął samochód. W Gorzowie utworzyły się ogromne korki

2 października 2023, 16:27, Marcin Kluwak
Do pożaru auta doszło kilka minut po godzinie 15:00. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się auto, które jechało Aleją Konstytucji do góry - w kierunku skrzyżowania z Marcinkowskiego.

Zanim zastęp strażaków dojechał na miejsce zdarzenia, kierowcy, którzy przejeżdżali ta ulicą zatrzymywali się i próbowali gasić płonącego citroena. Jednak na niewiele się to zdało, pojazd całkowicie ugasili przybyli na miejsce strażacy. 

W akcji, która już się zakończyła, uczestniczył jeden zastęp PSP, który szybko ugasił pojazd, ale konsekwencje pożaru są poważniejsze. Przez około godzinę nieprzejezdna była Aleja Konstytucji w górę.

To sprawiło, że kierowcy musieli jechać innymi ulicami. Zakorkowana całkowicie była ulica Matejki od skrzyżowania  Kosynierów Gdyńskich do Marcinkowskiego. Kierowcy próbowali też omijać korek, jadąc ulicą Mościckiego, ale tam też zrobiło się momentalnie bardzo tłoczno.  

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości