• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Ogromny pożar pod Gorzowem. Ogień było widać z S3

28 września 2023, 15:44, Marcin Kluwak
Źródło: KM PSP w Gorzowie
Kierowcy jadący ekspresową "trójką" w okolicach Gorzowa widzieli ogromny pożar w jednym z budynków mieszkalnych zlokalizowanych tuż przy drodze. Okazało się, że płonie altanka znajdująca się tuż przy domu.

Na miejsce zdarzenia, czyli na ulicę Poznańską w Gorzowie wysłano 5 zastępów ochotniczej i państwowej straży pożarnej. W momencie dojazdu okazało się, że pożarem objęta jest przydomowa altanka i z uwagi na wiejący, silny wiatr, pożar może przenieść się na cztery domy znajdujące się tuż obok.

Strażacy przystąpili więc do akcji, która polegała właśnie na obronie znajdujących się wokół budynków. - Całkowitemu spaleniu uległa altana oraz drzewa i krzewy znajdujące się wokół niej. Strażakom udało się obronić budynki znajdujące się wokół. Akcja gaśnicza została zakończona, strażacy wracają do bazy - mówi Karol Brzozowski z Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości