• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Paliwo w Gorzowie tanieje. Na tej stacji kosztuje mniej, niż 6 złotych za litr!

21 września 2023, 09:16, Marcin Kluwak
Skończyły się wakacje, pora więc na obniżki cen na stacjach paliw. Tak też właśnie się dzieje. W Gorzowie, na jednej z sieciowych stacji paliw cena litra benzyny bezołowiowej spadła w końcu poniżej 6 złotych. Najbardziej aktualne ceny paliw z Gorzowa znajdziecie na naszym portalu w zakładce PALIWA.

Na bieżąco staramy się aktualizować ceny paliw na wszystkich stacjach w Gorzowie. W ostatnich dniach dało się zauważyć wyraźny spadek cen - szczególnie najbardziej popularnej benzyny bezołowiowej 95-oktanowej. Wydawałoby się, że najtaniej powinno być na tych małych, prywatnych stacjach, typu Intermarche. W środowe popołudnie najniższą cenę tego paliwa zanotowaliśmy na sieciowej stacji. Na Orlenie przy Podmiejskiej litr benzyny bezołowiowej kosztował 5 zł 98 groszy. To najtańsze paliwo w mieście.

Jeszcze tydzień temu za litr benzyny bezołowiowej płaciliśmy nawet 6,50 zł. Wysoka cena utrzymywała się przez całe wakacje. Teraz na gorzowskich (i nie tylko) stacjach benzynowych widać odwilż. Za mniej niż 6 złotych benzynę bezołowiową kupimy też na stacji Faraon przy ulicy Sybiraków. Na pozostałych stacjach benzynowych wciąż cena przekracza 6 złotych za litr.

Ceny paliw w Gorzowie. Olej napędowy poniżej 6 złotych za litr

Cena litra oleju napędowego również w jednym miejscu w Gorzowie spadła poniżej 6 złotych. Na stacji OTL przy Szpitalnej za litr "ropy" zapłacimy 5,98 zł. Na Orlenie przy Podmiejskiej i Złotego Smoka - 6.02. Gaz - według naszych obserwacji - najtaniej kupimy obecnie na stacji PKS przy Podmiejskiej. Litr LPG kosztuje 2,78 zł. 

Pełne i aktualne zestawienie cen paliw znajdziecie zawsze na naszym portalu w zakładce PALIWA. Jeżeli widzicie cenę, która jest inna, niż na stacji - możecie dać nam znać. Na tej samej stronie znajduje się formularz, do którego można wpisać aktualne ceny. Dziękujemy!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości