• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Od teraz poprowadzi Stilon. Czeka go dużo pracy

18 września 2023, 18:36, Marcin Kluwak
Foto: Karol Korniak/ FB StilonGorzów
Stilon Gorzów ma już oficjalnie nowego trenera zespołu seniorów. Został nim Łukasz Maliszewski, wieloletni zawodnik, a także asystent trenera Marcina Węglewskiego.

8 dni mieliśmy wakat na stanowisku pierwsze trenera drużyny seniorskiej Stilonu Gorzów. Przypomnijmy, że 11 września 2023 roku, po serii porażek, z drużyną pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec - Marcin Węglewski. 

W ostatnim, wygranym meczu w Gorzowie drużynę - jeszcze jako asystent prowadził już Łukasz Maliszewski. W poniedziałkowe popołudnie, klub z Olimpijskiej poinformował, że Maliszewski oficjalnie objął funkcję trenera niebiesko-białych. Jego asystentem został Michał Fernezy, a trener bramkarzy Anton Kawalerski. 

Łukasz Maliszewski trenerem Stilonu Gorzów

Trener Łukasz Maliszewski będzie miał niezbyt łatwe zadanie do wykonania. Co prawda drużyna pod jego wodzą już wygrała jeden mecz, ale była to potyczka z beniaminkiem - Unią Turza Śląska. Nowy trener będzie musiał pracować ciężko z zespołem, aby wyrwać się ze strefy spadkowej. 

Przypomnijmy, po 8 kolejkach niebiesko-biali mają na swoim koncie 1 zwycięstwo, dwa remisy i aż 5 porażek. Bilans straconych bramek jest jeszcze bardziej fatalny. Stilonowcy strzelili 5 goli, a stracili aż 14. Jest więc nad czym pracować. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości