• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Motocyklisto, wsiadaj na stalowego rumaka! Czas na zakończenie sezonu

17 września 2023, 11:50, Paulina Woźny
fot. archiwum
Pierwszy weekend października będzie należał do motocyklistów w Gorzowie. Wszystko za sprawą zakończenia sezonu motocyklowego, czyli największej parady motocykli w regionie. Na uczestników czeka dużo atrakcji.

Czas wakacji dobiegł końca, dni są coraz krótsze, a na dworze jest coraz chłodniej. To oznacza jedno - czas na ostatnie przejażdżki motocyklami w tym roku. Sezon jesienno-zimowy zbliża się nieubłaganie. W związku z tym w sobotę 7 października na Bulwarze Zachodnim odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego. Początek imprezy o godz. 10.30.  

Jest to największa parada motocykli w regionie, podczas której można zobaczyć setki maszyn z całej zachodniej Polski. Start parady o godz. 14 z Bulwaru Zachodniego. Po zakończonej przejażdżce uczestnicy ponownie wrócą na bulwar przy ul. Nadbrzeżnej.

Poza paradą zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji dla uczestników imprezy, m.in. każdy motocyklista otrzyma opaskę identyfikacyjną wraz z indywidualnym numerem, która upoważnia do zdobycie wyjątkowych nagród. Dodatkowo przewidziane są konkursy z bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Ponadto na dolnej części Bulwaru Zachodniego wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie zorganizują ognisko z kiełbaskami. Wolontariusze będą zbierać darowizny, które w całości zostaną przekazane fundacji. Impreza ma charakter charytatywny, jest całkowicie bezpłatna dla uczestników wydarzenia. Motocykliści przejadą ulicami Gorzowa, co wiąże się z problemami ruchu drogowego. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości