Wiadomości

Gorzów: Ukradli koła, zostawili BMW na pieńkach drewna

14 września 2023, 08:55, Marcin Kluwak
fot. Karolina Cichosz
Właścicielka BMW zaparkowała na noc swój samochód przy ul. Londyńskiej na osiedlu Europejskim w Gorzowie. Kiedy przyszła rano na parking, jej samochód nie miał kół i stał na pieńkach drewna.

Złodzieje części samochodowych dają się we znaki w całej Polsce. Ich łupem są już nie tylko katalizatory, ale również koła. Do takich kradzieży dochodzi zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.

Jedna z mieszkanek Gorzowa padła właśnie ofiarą złodziei. Pani Karolina zostawiła na noc swoje BMW na parkingu przy ul. Londyńskiej 9. Kiedy przyszła rano w czwartek 14 września na parking, jest auto nie miało kół i stało na... pieńkach drewna.

- Pomiędzy godz. 21 w środę 13 września, a godz. 5.30 w czwartek 14 września skradziono mi 4 koła z auta przy ul. Londyńskiej 9. Jeżeli ktoś coś widział proszę o kontakt - apeluje pani Karolina.

Złodzieje pojawili się nie tylko na osiedlu Europejskim, ale również przy ul. Olimpijskiej. - Na terenie nowego osiedla przy ul. Olimpijskiej,  w moim aucie oraz w samochodzie sąsiadki również próbowano ukraść felgi. U sąsiadki zostawili nasadkę w kole, bo widocznie nie pasowała i nie mogli już jej ściągnąć. Mój volkswagen został zniszczony, bo nawet nie potrafili podnieść auta i wgnietli próg - opowiada czytelniczka Amanda.

To nie pierwsza tego typu kradzież w naszym mieście. W ubiegłym roku złodzieje ukradli koła z opla zaparkowanego przy ul. Borowskiego tuż obok hotelu Mieszko, a auto zostawili na cegłach.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości