• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Gorzów: Pizzeria O.K. zakończyła działalność. Burger King wchodzi do gry

12 września 2023, 13:17, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Pizzeria O.K. przy ul. Warszawskiej w Gorzowie zakończyła swoją działalność. Teraz trwa pakowanie i opuszczanie lokalu przez właścicieli kultowej restauracji. Jej miejsce zajmie Burger King. Firma Rex Concepts BK Poland S.A. szykuje się już do przebudowy budynku na potrzeby fast fooda.

Stało się, po 23 latach swoją działalność zakończyła pizzeria O.K. przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Wszystko przez to, że właściciel budynku, w którym przez ostatnie lata funkcjonowała restauracja miał inny plan na to miejsce. Zamiast pizzerii będzie tam sieć fast foodów Burger King.

Ostatnim dniem funkcjonowania pizzerii O.K. przy ul. Warszawskiej była niedziela 10 września. Jednak to nie oznacza końca pizzerii O.K. w Gorzowie. Właściciele zapraszają klientów do dwóch innych lokalów, które znajdują się na terenie miasta - przy ul. Górczyńskiej w Panoramie i przy ul. Komisji Edukacji Narodowej.

- Choć zamykamy te drzwi, nie znika nasza pasja do tworzenia wyjątkowych potraw. Z niezmienną radością zapraszamy was do dwóch pozostałych pizzerii w naszym mieście, tam, gdzie nasza historia trwa dalej. Nasze koleżanki i koledzy kucharze nadal będą gotować dla was to, co kochacie – podkreślają właściciele pizzerii O.K.

Pizzeria O.K. zamknęła się w Gorzowie. Zamiast pizzerii będzie Burger King

W lokalu przy ul. Warszawskiej trwa teraz wielkie pakowanie i sprzątanie. Właściciele pizzerii O.K. muszą zabrać swoje wszystkie rzeczy i opuścić budynek. Następnie lokal przejmie właściciel sieci Burger King.

Firma Rex Concepts BK Poland S.A. złożyła już wniosek o pozwolenie na budowę elementów informacji wizualnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. To oznacza, że budynek zostanie przebudowany na potrzeby Burger Kinga. Natomiast na zewnątrz pojawi się logo sieci, a elewacja będzie w kolorach szaro-czerwonych.

Otwarcie Burger Kinga przy ul. Warszawskiej odbędzie się jeszcze w tym roku. Dokładna data póki co nie jest znana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości