• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/4°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pizzeria O.K. w Gorzowie zamyka się. Mieszkańcy Gorzowa: Tyle wspomnień, serce pęka

29 sierpnia 2023, 08:42, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Właściciele pizzerii O.K. poinformowali, że po 23 latach ich lokal przy ul. Warszawskiej kończy swoją działalność. Kultowa restauracja będzie funkcjonować tylko do 10 września. Później jej miejsce zajmie Burger King.

O zamknięciu pizzerii O.K. przy ul. Warszawskiej mówiło się od dłuższego czasu. Niestety zapowiedzi stały się faktem i właściciele kultowej restauracji oficjalnie poinformowali o zakończeniu działalności lokalu. Właściciel budynku, czyli sieć Circle K ma inny plan, miejsce pizzerii O.K. zajmie Burger King.

Pizzeria O.K. w Gorzowie. Kultowa restauracja kończy swoją działalność

- Z odrobiną nostalgii chcielibyśmy was poinformować, że po 23 latach niezapomnianych smaków, uśmiechów i wspólnych chwil, z dniem 10 września roku nasza pizzeria O.K. przy ul. Warszawskiej zakończy swoją działalność. To dla nas niezwykle ważny moment, pełen refleksji i wdzięczności za lata, które mieliśmy przyjemność spędzić w waszym towarzystwie. Wasza obecność zawsze była dla nas źródłem inspiracji, a wasza lojalność napędza nas do dalszej doskonalenia się. Bez was nie byłoby nas. A pizzeria O.K. przy ul. Warszawskiej przez te wszystkie lata tętniła życiem dzięki waszym zamówieniom i uśmiechom, które nosiliście na twarzach, gdy podawaliśmy wam ulubione dania. Przy ul. Warszawskiej czekamy na was codziennie do niedzieli 10 września włącznie w godz. 12-22 – napisali właściciele pizzerii O.K. przy ul. Warszawskiej.

To nie oznacza jednak końca działalności pizzerii O.K. w Gorzowie, bo właściciele mają jeszcze dwa inne lokale w naszym mieście – przy ul. Górczyńskiej w Panoramie i przy ul. Komisji Edukacji Narodowej.

- Choć zamykamy te drzwi, nie znika nasza pasja do tworzenia wyjątkowych potraw. Z niezmienną radością zapraszamy was do dwóch pozostałych pizzerii w naszym mieście, tam, gdzie nasza historia trwa dalej. Nasze koleżanki i koledzy kucharze nadal będą gotować dla was to, co kochacie – podkreślają właściciele pizzerii O.K.

Pizzeria O.K. zamyka się w Gorzowie. Mieszkańcy Gorzowa komentują zamknięcie kultowej restauracji w mieście

- Nie! Szkoda a było tak blisko pyszne jedzenie panie kelnerki bardzo sympatyczne - podkreśla pani Alina. - Jaka przykra wiadomość. Tyle lat, nasze ulubione miejsce. Najlepsze panie kelnerki - pisze Irek. - Szok. Pierwsze wyjścia z koleżankami w szkole, pierwsza randka z przyszłym mężem, pierwsze wyjścia do restauracji z dziećmi... to wszystko u was, tam. Na pewno będziemy Was odwiedzać w pozostałych punktach, ale sentyment do Warszawskiej zostanie na zawsze - przyznaje Daria. - Żal... Zostały wspomnienia - pisze Agata. - Serce pęka - podkreśla Natalia. - Nie! Jaka strata dla Gorzowa! Najlepsza obsługa lokalu w mieście. Będziemy tęsknić - komentuje Marta.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości