• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Zderzenie volvo i audi. W rowie wylądowało audi i... skuter wodny

28 sierpnia 2023, 19:17, Marcin Kluwak
Na starej trójce jadąc z Gorzowa do Myśliborza doszło do zderzenia volvo przewożącego na przyczepce skuter wodny i osobowego audi. Kierujący volvo wymusił pierwszeństwo i zderzył się z audi, wskutek czego audi oraz skuter wodny wpadły do rowu.

W poniedziałek 28 sierpnia o godz. 18.24 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na starej trójce na wysokości skrzyżowania z Marwicami i Santockiem. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki volvo, które ciągnęło przyczepkę ze skuterem wodnym i audi. Według wstępnych ustaleń kierowca volvo jechał od Gorzowa i skręcając w lewo w kierunku Marwic wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym audi.

W wyniku zderzenia, przyczepka którą ciągnęło volvo została roztrzaskana i zleciał z niej skuter wodny, który wpadł do rowu. Kilkadziesiąt metrów dalej w rowie zatrzymała się również audi.

Chociaż całe zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie, to na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości