• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Po pijaku i na zakazie. Uderzył BMW w drzewo

25 sierpnia 2023, 08:03, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Krzysztof
Kierujący BMW uderzył w drzewo przy Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie. Mężczyzna następnie porzucił rozbite auto i zaczął uciekać pieszo. Okazało się, że 27-latek jest pijany, a do tego posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W nocy z czwartku 24 sierpnia na piątek 25 sierpnia doszło do wypadku przy Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika Krzysztofa.

Około północy droga na wysokości galerii Askana była zablokowana, ponieważ trwał transport gabarytów. Kierujący BMW jechał Al. Konstytucji 3 Maja w dół, w stronę centrum. Auto było na tyle rozpędzone, że kierowca nie zdążył wyhamować przed blokadą drogi, zjechał na pobocze, gdzie rozbił się o drzewo.

- Kierujący BMW po tym, jak uderzył w drzewo, porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu, został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że 27-latek, który kierował BMW był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał w swoim organizmie 1,6 promila alkoholu. Mało tego, mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości