• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki na S3. Droga w kierunku Gorzowa zablokowana

25 sierpnia 2023, 09:38, Marcin Kluwak
fot. KP PSP Myślibórz
Na drodze ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Trzcinna na pasie w kierunku Gorzowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i pojazdu ciężarowego. Cztery osoby zostały poszkodowane. Najciężej ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Trasa S3 pomiędzy Myśliborzem, a Gorzowem jest zablokowana.

W piątek 25 sierpnia przed godz. 9 na 63 km drogi ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Trzcinna doszło do wypadku. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na pasie z Myśliborza w kierunku Gorzowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i pojazdu ciężarowego. -W jednym z aut podróżowały cztery osoby, w tym dziecko. W drugiej osobówce były dwie osoby, a w ciężarówce sam kierowca.

- Poszkodowane zostały łącznie cztery osoby. Jeden z mężczyzn podróżujących osobówką doznał urazu klatki piersiowej, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Natomiast dwie pozostałe osoby dorosłe i dziecko zostały przetransportowane karetkami na obserwację do szpitala w Gorzowie – mówi Piotr Jarosiński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Myśliborzu.

Na miejscu pracują policjanci, którzy dokładnie wyjaśniają okoliczności wypadku. Droga ekspresowa S3 w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana. Kierowcy jadący od Szczecina w stronę Gorzowa, powinni zjechać na węźle Myślibórz i jechać dalej tzw. starą trójką. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, utrudnienia mogą potrwać co najmniej 2 godziny.

AKTUALIZACJA

godz. 10.10 - Jeden pas w kierunku Gorzowa został odblokowany. Ruch pojazdów odbywa się lewym pasem.

godz. 10.40 - Droga ponownie została całkowicie zablokowana.

godz. 12 - Trasa S3 została całkowicie odblokowana. Ruch odbywa się już bez utrudnień.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości