Wiadomości

Miss Startu PGE Ekstraligi 2023. Na którym miejscu gorzowianki?

22 sierpnia 2023, 14:06, Dawid Lis
Fot. Radosław Kalina / Stal Gorzów
We wtorek, 22 sierpnia, ogłoszone zostały wyniki konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi 2023. Zwyciężczynią okazała się Karolina Szwajłyk, podprowadzająca z Torunia.

Konkurs na Miss Startu PGE Ekstraligi rozpoczął się w 2015 roku, w tym roku kibice wybierali już w dziewiątej edycji. Głosowanie trwało na stronie speedwayekstraliga.pl oraz w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi od 20 lipca do 20 sierpnia.

W tegorocznym głosowaniu kibiców, którzy wybierali najpopularniejsze podprowadzające PGE Ekstraligi, uczestniczyły 22 kandydatki z ośmiu klubów. Karolina Szwajłyk, podprowadzająca toruńskiego Apatora wygrywając, uzyskała 18,45 proc. głosów. Na drugim miejscu uplasowała się przedstawicielka Platinum Motoru Lublin, Wiktoria Przybylska, a kolejne miejsca zajęły Natalia Furtek z Cellfast Wilków Krosno i Magdalena Strąkowska - również z Torunia.

W konkursie brały udział także dwie przedstawicielki gorzowskiej Stali. Milena Rucka zdobyła 6,11 proc. głosów i uplasowała się na szóstej pozycji, a Nikola Okulicz zdobyła 3,34 proc. głosów i zajęła dziesiąte miejsce. Komplet wyników dostępny jest TUTAJ.

Miss Startu PGE Ekstraligi w nagrodę otrzyma zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł brutto na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski oraz voucher o wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym. Zgodnie z regulaminem konkursu, nagrody otrzymają również laureatki miejsc od drugiego do czwartego.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości