W niedzielę 6 sierpnia o godz. 17.37 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o powalonym drzewie na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Różankami, a Nierzymiem. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.
- Jechałem w stronę Gorzowa, tuż za Nierzymiem spadło drzewo na drogę. Kierujący mercedesem zatrzymał się przed powalonym drzewem, za nim jechał jeep, który nie wyhamował i wjechał w tył mercedesa - opowiada czytelnik Przemysław, który powiadomił nas o zdarzeniu.
Na szczęście żadnemu z kierowców nic się nie stało. Jednak powalone drzewo spowodowało, że na drodze krajowej nr 22 utworzył się kilkukilometrowy korek. Kierowcy jadący w stronę Gorzowa utknęli w korku już przed Zdroiskiem.
Jak relacjonuje nasz czytelnik Przemysław, zanim na miejsce dotarli strażacy, kierowcy wzięli sprawy w swoje ręce. - Ludzie, którzy byli na miejscu, przepiłowali drzewo piłą i połowę powalonego drzewa ściągnęli za pomocą linki na pobocze – przyznaje pan Przemysław.
Natomiast strażacy zajęli się usunięciem pozostałej części drzewa i udrożnieniem ruchu na drodze krajowej nr 22.
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
New York Christmas
19 stycznia 2026
kup bilet |
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
10 Tenorów - Z miłości do kobiet - Tournée luty i marzec 2026
19 lutego 2026
kup bilet |