Wiadomości

Kierująca renault uderzyła w BMW, później w rowerzystkę jadącą chodnikiem

3 sierpnia 2023, 11:12, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów.
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Pomorskiej i Chemicznej w Gorzowie. Kierująca renault wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym BMW. Siła uderzenia spowodowała, że renault wypadło z drogi i uderzyło w rowerzystkę, która jechała chodnikiem.

W czwartek 3 sierpnia o godz. 10.50 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Pomorskiej i Chemicznej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych - renault i BMW, w wyniku czego poszkodowana została również rowerzystka jadąca chodnikiem.

Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca renault wyjeżdżając z ul. Chemicznej wymusiła pierwszeństwo na kierującym BMW jadącym ul. Pomorską i doprowadziła do zderzenia. Siła uderzenia spowodowała, że renault wypadło z drogi i uderzyło w rowerzystkę, która jechała chodnikiem. Auto wraz z rowerzystką przed maską zatrzymało się dopiero na pasie zieleni.

Kobieta poruszająca się rowerem trafiła pod opiekę pogotowia.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości