• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący toyotą „ściął” latarnię na Słowiańskiej

24 lipca 2023, 17:49, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kierujący toyotą jechał za szybko i na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w latarnię na poboczu. Siła uderzenia była tak duża, że lampa została dosłownie „ścięta”.

W poniedziałek 24 lipca o godz. 17.18 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Słowiańskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że kierujący toyotą uderzył w przydrożną latarnię. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki toyota, jadąc ul. Słowiańską w stronę ul. Roosevelta, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą, przez co zjechał na pobocze, gdzie uderzył w latarnię. Siła uderzenia była tak duża, że lampa została dosłownie „ścięta”.

Mężczyzna kierujący toyotą trafił pod opiekę pogotowia, a następnie został zabrany do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości