• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Czołówka opla i citroena na DK22 koło Gorzowa

21 lipca 2023, 20:10, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
W piątkowy wieczór na drodze krajowej nr 22 w Zdroisku koło Gorzowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – opla i citroena. W wyniku wypadku cztery osoby zostały poszkodowane, trafiły pod opiekę pogotowia.

W piątek 21 lipca o godz. 19.49 dyżurny gorzowskiej straży otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 w Zdroisku. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – opla i citroena. - 19-letni mężczyzna kierujący oplem jechał w kierunku Strzelec, na zakręcie w Zdroisku nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z renault, którym kierował 64-letni mężczyzna – komentuje Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W oplu oprócz kierowcy jechała pasażerka oraz dwoje nastoletnich dzieci, natomiast w renault sam kierowca. Cztery osoby zostały poszkodowane, w tym dzieci – wszyscy trafili pod opiekę pogotowia.

- Mężczyzna kierujący oplem zostanie ukarany mandatem oraz 10 punktami karnymi – mówi Kądziołka. Droga krajowa nr 22 w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

AKTUALIZACJA

godz. 20.50 – Jeden pas został odblokowany. Ruch odbywa się wahadłowo.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości