• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Do kogo pofruną „Motyle”? Można zgłaszać kandydatów

17 lipca 2023, 13:12, Marcin Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Do końca sierpnia można zgłaszać kandydatów do Nagrody Kulturalnej Prezydenta Gorzowa. Motyle zostaną wręczone pod koniec września podczas uroczystej inauguracji sezonu kulturalnego.

Nagroda może być przyznawana we wszystkich dziedzinach kultury i sztuki, zarówno za osiągnięcia artystyczne, jak i sukcesy w organizacji kultury, upowszechnianiu jej wartości oraz edukacji kulturalnej związanej z Miastem Gorzowem Wielkopolskim osobie fizycznej, osobie prawnej lub innemu podmiotowi w szczególności: stowarzyszeniu, fundacji, instytucji kultury, związkowi twórczemu, zespołowi artystycznemu.

Wnioski można składać w terminie do 31 sierpnia 2023 r., osobiście w Kancelariach Urzędu Miasta, ul. Sikorskiego 4, ul. Myśliborskiej 34 lub drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Wydział Kultury ul. Sikorskiego 4, 66-400 Gorzów Wielkopolski. O terminie złożenia wniosku decyduje data stempla pocztowego.

Nagrody zostaną wręczone 29 września podczas uroczystej Inauguracji Sezonu Kulturalnego 2023/24.

Tegoroczna gala będzie 25., podczas której wręczona zostanie Nagroda Kulturalna Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. W ubiegłym roku Motyle „pofrunęły" do animatorki kultury Barbary Schroeder i poetki Beaty Patrycji Klary-Stachowiak.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości