• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Vendo Park w Gorzowie czeka na otwarcie

26 czerwca 2023, 13:23, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W czwartek 29 czerwca przy ul. Myśliborskiej zostanie otwarty Vendo Park. To kompaktowy mini park handlowy, w którym znalazły się cztery sklepy. W Vendo Parku w Gorzowie znalazł się Sinsay, Dealz, Action oraz Rossmann.

Vendo Park to kompaktowy park handlowy o powierzchni użytkowej 3240 m.kw., który powstał przy ul. Myśliborskiej pomiędzy sklepem Netto, a Agata Meble. Prace budowlane rozpoczęły się jesienią 2022 roku i zostały zakończone wiosną 2023 roku.

W mini parku handlowym znalazły się cztery sklepy - Sinsay, Dealz, Action oraz Rossmann. W ostatnich dniach trwało zatowarowanie poszczególnych lokalów oraz prace porządkowe.

Uroczyste otwarcie Vendo Parku przy ul. Myśliborskiej i przecięcie wstęgi zaplanowano na godz. 12 rano w czwartek 29 czerwca. Na pierwszych klientów nowego parku handlowego czekają promocje. Dealz przygotował dla pierwszych 100 osób vouchery na zakupy. Jednak sklepy będą już czynne od godz. 9.

Vendo Park w Gorzowie. Te sklepy znalazły się w Vendo Parku w Gorzowie

Sinsay, to sieć odzieżowa należąca do firmy LPP. Obecnie w Gorzowie są trzy sklepy tej sieci - w centrum handlowym Nova Park, w parku handlowym N-Park oraz w galerii Askana. Ten przy ul. Myśliborskiej będzie zatem czwartym punktem na mapie Gorzowa.

Action to popularny dyskont niespożywczy Action. Będzie to trzeci sklep tej sieci w Gorzowie. Pierwszy znajduje się w galerii Feeria, a drugi w pawilonie przy ul. Targowej. Przez ostatnie lata Action zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Oferuje szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek, w tym artykułów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. Mieszkańcy Gorzowa mają obecnie do dyspozycji dwa sklepy Dealz – jeden jest w N-Parku przy ul. Chemicznej, drugi w Galerii Askana. Kolejny ma zostać otwarty w parku handlowym Niepodległości.

Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie. Funkcjonuje nie tylko w Niemczech i Polsce, ale także w Czechach, Albanii, Turcji czy w Hiszpanii. W Gorzowie funkcjonuje obecnie osiem drogerii tej sieci, natomiast ta przy ul. Myśliborskiej będzie dziewiątym punktem w mieście.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości