• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Kolejny wypadek w tym samym miejscu. Zderzenie toyoty i audi

19 czerwca 2023, 20:26, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałek 19 czerwca doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - toyoty i audi na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

W poniedziałek 19 czerwca o godz. 19.17 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie. To już trzeci wypadek w ciągu ostatniego tygodnia na tym samym skrzyżowaniu.

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych - toyoty i audi. Według wstępnych ustaleń kierująca samochodem marki toyota podczas lewoskrętu z ul. Roosevelta w ul. Kosynierów Gdyńskich wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ul. Słowiańskiej kierowcy audi i doprowadziła do zderzenia.

Kobieta kierująca toyotą została poszkodowana i trafiła pod opiekę pogotowia, a następnie została przetransportowana do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości