• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Wymuszenie pierwszeństwa i zderzenie dwóch volkswagenów na remontowanym skrzyżowaniu

17 czerwca 2023, 11:30, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
W sobotę 17 czerwca doszło do zderzenia dwóch samochodów marki volkswagen - passata i golfa na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę pogotowia.

W sobotę 17 czerwca o godz. 11.08 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów marki volkswagen – passata i golfa. Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki volkswagen passat podczas lewoskrętu z ul. Roosevelta w ul. Kosynierów Gdyńskich wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ul. Słowiańskiej kierowcy volkswagena golfa i doprowadził do zderzenia. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę pogotowia.

To już kolejne zdarzenie w tym samym miejscu. W piątek 16 czerwca kierowca volkswagena również podczas lewoskrętu wymusił pierwszeństwo, przez co doprowadził do zderzenia z citroenem i toyotą.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości