Wiadomości

Czołówka audi i busa przewożącego koparkę

17 czerwca 2023, 10:39, Marcin Kluwak
fot. OSP Nowiny Wielkie
Na drodze powiatowej pomiędzy Świerkocinem, a Pyrzanami doszło do czołowego zderzenia osobowego audi z busem marki mercedes sprinter, który na przyczepce przewoził koparkę. W wyniku wypadku ranny został 36-letni mężczyzna kierujący audi, trafił do szpitala w Gorzowie.

W piątek 16 czerwca o godz. 21.56 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej pomiędzy Świerkocinem, a Pyrzanami w gminie Witnica. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, w tym OSP Nowiny Wielkie i OSP Witnica, a także policja i pogotowie.

Okazało się, że doszło tam do czołowego zderzenia osobowego audi z busem marki mercedes sprinter, który na przyczepce przewoził koparkę.

- 36-letni kierowca audi jechał od Pyrzan w stronę Świerkocina, natomiast 41-letni mężczyzna kierujący mercedesem sprinterem z przyczepkąm na której przewożona była koparka, poruszał się w przeciwnym kierunku. W pewnym 36-latek w audi zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z mercedesem i uderzył w przyczepkę – opowiada Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W wyniku wypadku ranny został 36-letni kierowca audi, który trafił do szpitala w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości