Wiadomości

Gorzów i mieszkańcy w najnowszym teledysku Michała Wiśniewskiego [film]

13 czerwca 2023, 10:21, Marcin Kluwak
fot. YouTube/Michał Wiśniewski
Miasto Gorzów oraz kilku mieszkańców zostało bohaterami najnowszego teledysku do piosenki „Ikar”, którą śpiewa Michał Wiśniewski w duecie z córką Etiennette. Zdjęcia zostały zrealizowane m.in. na deptaku przy Chrobrego, w parku Kopernika czy na nadwarciańskim bulwarze.

Michał Wiśniewski to polski piosenkarz i autor tekstów, który popularność zyskał dzięki zespołowi Ich Troje, który założył w 1994 roku razem z Jackiem Łągwą. Razem z zespołem nagrał i wydał łącznie dziesięć albumów studyjnych. W 2005 roku rozpoczął również karierę solową.

W maju 2023 wydał singiel „Ikar” nagrany w duecie z córką Etiennette, będący polskojęzycznym coverem przeboju „Viens Viens” z repertuaru Marie Laforet. "Jest gdzieś miejsce na tej ziemi. Gdzieś, gdzie piękno nie ma cieni" – śpiewa wspólnie ojciec z córką.

Jak się okazało, teledysk do piosenki został nagrany w Gorzowie, a w klipie wystąpili mieszkańcy Gorzowa. W teledysku do utworu „Ikar” możemy zobaczyć takie miejsca deptak na Chrobrego, plac Nieznanego Żołnierza (Kwadrat), plac przed Filharmonią Gorzowską, skwer koło Muzeum Lubuskiego, park Kopernika czy nadwarciański bulwar. Oprócz Gorzowa, zdjęcia zrealizowane zostały również na plaży Łęg.

Natomiast bohaterami wideoklipu zostali: Cezary Żołyński, Oliwią Gołuchowska, Mariusz Ambrożuk, Martyna Ambrożuk, Jarosław Pikuła, Wiktoria Pikuła, Łukasz Trzosek, Julia Trzosek, Łukasz Bernas, Aleksandra Bernas oraz Zespół Artystyczny Buziaki.

W trzy tygodnie od premiery, teledysk na platformie YouTube ma ponad 391 tysięcy wyświetleń.

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości