• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący citroenem potrącił 8-letnią dziewczynkę na rowerze

9 czerwca 2023, 17:49, Marcin Kluwak
fot. Damian Pyta
W piątkowe popołudnie przy ul. Czartoryskiego kierujący samochodem osobowym potrącił 8-letnią dziewczynkę na rowerze, która przejeżdżała przez oznakowane przejście dla pieszych. Siła uderzenia była tak duża, że rower zatrzymał się kilkanaście metrów za pasami. Ranna dziewczynka została zabrana do szpitala.

W piątek 9 czerwca po godz. 17 doszło do potrącenia dziecka na rowerze przy ul. Czartoryskiego w Gorzowie. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Kierujący citroenem jechał prawym pasem ul. Czartoryskiego w kierunku ul. Dekerta. - 74-letni kierowca citroena potrącił 8-letnią dziewczynkę, która przejeżdżała rowerem przez oznakowane przejście dla pieszych. Potrącona dziewczynka została zabrana do szpitala – opowiada Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była tak duża, że rower zatrzymał się kilkanaście metrów za pasami. Ranna dziewczynka została zabrana do szpitala. - Kierowca citroena nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił dziecko. Czekamy na informacje na temat obrażeń 8-latki. Wówczas zostanie podjęta decyzja czy 74-latek zostanie ukarany mandatem czy też zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu – komentuje Kądziołka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości