• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Urodziny Gorzowa. Tak Gorzów będzie świętował urodziny

5 czerwca 2023, 17:21, red
fot. archiwum
Z okazji urodzin Gorzowa, na mieszkańców czeka dwudniowa, wielka biesiada na nadwarciańskich błoniach przy ul. Wał Okrężny. W pierwszy lipcowy weekend na scenie wystąpi Dziubek Band z Marią Sadowską, Liroyem i Kubą Badachem. Zagra również Gorzowska Orkiestra Dęta w towarzystwie Błażeja Króla, Krystyny Prońko i Przemka Raminiaka. Świętowanie zakończy koncert Dawida Kwiatkowskiego.

W niedzielę 2 lipca minie 766. rocznica nadania praw miejskich dla Gorzowa. Obok tradycyjnych elementów świętowania, jak uroczysta sesja Rady Miasta Gorzowa i uderzenie w Dzwon Pokoju, nie zabraknie niespodzianek dla mieszkańców Gorzowa.

Urodziny Gorzowa. Tak Gorzów będzie świętował urodziny

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki już w kwietniu zapowiedział, że tegoroczne świętowanie urodzin miasta będzie trwało aż dwa dni i odbędzie się w sobotę 1 lipca oraz w niedzielę 2 lipca. Impreza z okazji urodzin miasta zostanie przeniesiona na nadwarciańskie błonia przy ul. Wał Okrężny, w miejsce, gdzie do tej pory mieściła się Wartownia. Na mieszkańców Gorzowa czekają dwa dni koncertów.

Co będzie się działo na urodziny Gorzowa? Program urodzin miasta Gorzowa

sobota 1 lipca

godz. 19-21 – koncert Dziubek Band i goście: Kuba Badach, Liroy, Maria Sadowska, No Logo, Marta Kołodziejczyk

godz. 21.30-23 - Awiński Show,

godz. 23 – 2 w nocy - dyskoteka pod chmurką + Martyna Cyrko

niedziela 2 lipca

godz. 18-19 – koncert Gorzowskiej Orkiestry Dętej w towarzystwie gości: Błażej Król, Krystyna Prońko, Przemek Raminiak, Aleksander Kaczuk-Jagielnik, Monika Makowska-Wiącek,

godz. 19.15-20.15 – koncert Błażeja Króla

godz. 20.30-22 – koncert Dawida Kwiatkowskiego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości