• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie volkswagena z BMW. „Kierowcy nie ogarnęli zmian”

23 maja 2023, 13:49, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
We wtorek 23 maja doszło do zderzenia volkswagena i BMW na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich. Kierujący volkswagenem skręcając w lewo, wymusił pierwszeństwo na jadącym prosto BMW.

- Bum na skrzyżowaniu Roosevelta, Słowiańskiej i Kosynierów Gdyńskich. Ktoś tutaj nie ogarnął zmian – napisał do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Wojtek.

Służby otrzymały we wtorek 23 maja o godz. 13.23 zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena i BMW.

Warto przypomnieć, że od wtorku na skrzyżowaniu obowiązuje nowa organizacja ruchu i wyłączona jest sygnalizacja świetlna.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki volkswagen skręcając w lewo z ul. Roosevelta w ul. Kosynierów Gdyńskich wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym BMW od strony Słowiańskiej. Kobieta kierująca BMW została zabrana do szpitala na badania – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości