• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Gorzów: Ukradła słoik z napiwkami z lodziarni

23 maja 2023, 13:06
fot. Lody naturalne na Walczaka
Młoda kobieta ukradła słoik z napiwkami z lodziarni przy ul. Walczaka w Gorzowie. Wcześniej kręciła się koło bankomatu, a kiedy tylko pracownica odeszła na bok, złodziejka wkroczyła do akcji i zabrała słoik, w którym było ponad 50 zł. Jak relacjonują mieszkańcy Gorzowa, którzy rozpoznali kobietę, to nie pierwsza jej kradzież.

- Takie piękne sytuacje. Kradzież napiwków ponad 50zł. Osoba na nagraniu to Amanda M. Rozpoznaliśmy złodzieja dzięki facebookowi. Uważajcie na tę złodziejkę – napisała na swoim profilu lodziarnia „Lody naturalne na Walczaka”.

Okazało się, że w niedzielę 21 maja o godz. 18.52 doszło do zuchwałej kradzieży, którą nagrały kamery monitoringu. Na udostępnionym filmie widać, jak młoda kobieta kręci się przy stojącym obok bankomacie, natomiast pracownica lodziarni krząta się i przygotowuje budkę z lodami do zamknięcia.

Kiedy pracownica składa krzesła, młoda kobieta wykorzystuje moment nieuwagi i zabiera z lady słoik z napiwkami, a następnie ucieka. W słoiku było ponad 50 zł napiwków od klientów.

Mieszkańcy Gorzowa, którzy rozpoznali młodą kobietę na nagraniu, podkreślają, że to nie pierwsza jej kradzież.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości