• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gwałtowne hamowanie autobusu MZK. Pasażerka została ranna

13 maja 2023, 13:29
fot. czytelnik
W sobotę 13 maja na os. Staszica w Gorzowie kierujący samochodem osobowym wymusił pierwszeństwo na autobusie MZK, przez co kierowca autobusu musiał gwałtownie hamować. To sprawiło, że pasażerowie przewrócili się. Jedna kobieta została poszkodowana.

W sobotę 13 maja około godz. 12.30 doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Fredry na os. Staszica w Gorzowie. Kierujący autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji musiał gwałtownie hamować.

- Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym wyjeżdżający z bocznej uliczki wymusił pierwszeństwo na autobusie miejskim. Kierowca autobusu został zmuszony do gwałtownego zachowania, co spowodowało, że część pasażerów podróżujących pojazdem przewróciło się. Jedna z pasażerek została poszkodowana i trafiła pod opiekę pogotowia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości