• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dachowanie forda koło Gorzowa. Kierowca uciekł do lasu [zdjęcia]

12 maja 2023, 21:03, Marcin Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Krok
W piątkowy wieczór w Gliniku koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki ford focus dachował, następnie mężczyzna porzucił rozbite auto i uciekł pieszo do lasu.

W piątek 12 maja o godz. 20.37 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Lipowej w Gliniku. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej i policja.

- Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, okazało się, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki ford - mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna kierujący fordem porzucił rozbite auto i uciekł do lasu.

Niewykluczone, że kierowca forda jest pod wpływem alkoholu lub nie posiada uprawnień do kierowania. Policjanci będą próbowali dotrzeć do mężczyzny, który kierował fordem focusem.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Dachowanie forda focusa w Gliniku

1/3 Dachowanie forda focusa w Gliniku

2/3 Dachowanie forda focusa w Gliniku

2/3 Dachowanie forda focusa w Gliniku

3/3 Dachowanie forda focusa w Gliniku

3/3 Dachowanie forda focusa w Gliniku

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości