• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Polska Noc Kabaretowa w Gorzowie. Będzie się działo!

16 maja 2023, 14:00, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W piątek 19 maja w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2023. Na scenie amfiteatru wystąpi najlepsze polskie grupy kabaretowe takie jak Ani Mru-Mru, Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Smile. Imprezę poprowadzi niezrównany Bartosz Klauziński.Start o godz. 20.

Przed nami Polska Noc Kabaretowa 2023 w Gorzowie. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w piątek 19 maja o godz. 20 w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie. Impreza będzie trwała około 3,5 godziny, w tym z 15-minutową przerwą. Bramy amfiteatru będą otwarte od godz. 19.

- Superprodukcja roku. Same premiery. W tym roku przyświeca nam jedna zasada: 0 cenzury – 100% kultury. Nie będzie tematów tabu. Nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje treściami ostrymi i kontrowersyjnymi. A wszystko to w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury. Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy. Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe - zapowiadają organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej.

Polska Noc Kabaretowa 2023 w Gorzowie

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej 2023 na scenie w Gorzowie wystąpią artyści z czołówki polskiej sceny kabaretowej: Kabaret Ani Mru-Mru – po raz pierwszy w Polskiej Nocy Kabaretowej, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski, Kabaret Smile. Imprezę poprowadzi niezrównany Bartosz Klauziński.

Bilety na to wydarzenie można kupić TUTAJ. Ceny biletów zaczynają się już od 100 zł. Natomiast najdroższa wejściówka to koszt 280 zł. Ceny są uzależnione od wybranego miejsca na widowni.

Na czytelników portalu gorzowianin.com czeka konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to wydarzenie. Szczegóły na naszym facebookowym profilu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości