• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijany kierowca toyoty jechał z rozwalonym kołem

30 kwietnia 2023, 18:03, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który wsiadł za kierownicę toyoty pod wpływem alkoholu i jechał autem pomimo uszkodzonego przedniego koła. Ukrainiec miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

W niedzielę 30 kwietnia po godz. 17 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kierowcy toyoty na ukraińskich tablicach rejestracyjnych, który jedzie z rozwalonym, prawym przednim kołem uliczkami na os. Staszica. Kierowca uszkodził koło w toyocie, uderzając wcześniej w dwa zaparkowane auta przy ul. Broniewskiego.

Obywatel Ukrainy kierujący toyotą został zatrzymany przez taksówkarzy przy ul. Niemcewicza, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. - Obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Na miejscu pracują policjanci – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji.

W aucie oprócz pijanego kierowcy jechała również pasażerka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości