• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nieprawidłowe wyprzedzanie na S3. Roztrzaskała peugeota o barierki [zdjęcia]

20 kwietnia 2023, 11:05
fot. Marcin Kluwak
W czwartkowe przedpołudnie na drodze ekspresowej S3 niedaleko Gorzowa doszło do wypadku. Kierująca samochodem marki peugeot podczas wyprzedzania zahaczyła o citroena, przez co straciła panowanie nad autem i uderzył w bariery energochłonne znajdujące się po prawej stronie jezdni. Następnie auto odbiło się i zatrzymało się z lewej strony drogi. Kobieta kierująca peugeotem został poszkodowana, trafiła do szpitala.

W czwartek 20 kwietnia o godz. 10.32 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na 97 km drogi ekspresowej S3. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na pasie w kierunku Skwierzyny kierująca samochodem osobowym marki peugeot uderzyła w bariery energochłonne. Jak się okazało, w zdarzeniu brało również drugie auto, osobowy citroen.

- Kobieta kierująca peugeotem prawdopodobnie nieprawidłowo dokonała manewru wyprzedzania i zahaczyła o prawidłowo jadącego citroena. Przez to, kobieta straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w bariery energochłonne – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierująca peugeotem uderzyła w bariery energochłonne znajdujące się po prawej stronie jezdni. Siła uderzenia była tak duża, że auto odbiło się od barier i zatrzymało się z lewej strony drogi. W wyniku wypadku kobieta kierująca peugeotem doznała obrażeń i została zabrana do szpitala.

Obecnie droga w kierunku Skwierzyny jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.

AKTUALIZACJA

godz. 11.35 – Droga w kierunku Skwierzyny została odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

1/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

2/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

2/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

3/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

3/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

4/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

4/4 Wypadek na S3. Peugeot uderzył w bariery energochłonne

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości