• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Czytelnicy: Co się pali w Gorzowie? Widać czarny dym [zdjęcia]

8 kwietnia 2023, 20:13
fot. czytelniczka Monika
W sobotni wieczór 8 kwietnia na os. Sady w Gorzowie doszło do pożaru w rejonie ogródków działkowych. Słup czarnego dymu było widać z różnych części os. Górczyn. Ostatecznie okazało się, że nie pali się ani altanka na działkach oraz trawy, a śmieci i opony składowane obok garaży.

W sobotni wieczór 8 kwietnia do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosili się czytelnicy, który dopytywali się co się pali w Gorzowie, że z różnych części os. Górczyn było widać czarny dym.

- Pożar na działkach za szpitalem przy Walczaka, Wiecie co się dzieje? - napisał Daniel. - Co się pali? Z daleka widać czarny dym – dopytywała się Monika. - Coś się pali koło Kupca Gorzowskiego. Na miejsce jechała straż pożarna – napisał Krzysztof. - Coś się pali. Dym widoczny jest z Manhattanu – poinformował Oskar. - Duży pożar na os. Górczyn. Widać dym – napisał z kolei Sławomir.

Jak się okazało w sobotę o godz. 19.49 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej, otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie działek w rejonie ul. Moraczewskiego i Niepodległości. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że do pożar nie miał miejsca na terenie działek, a tuż obok. - Doszło do pożaru śmieci, plastikowych elementów od samochodów oraz opon znajdujących się przy garażach na tyłach szpitala psychiatrycznego. Czarny dym wziął się z płonącego plastiku i opon. Sytuacja została opanowana – mówi dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości