• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kolejny sparing Stali Gorzów został odwołany

1 kwietnia 2023, 13:05
fot. Marcin Kluwak
Mamy złą wiadomość dla fanów żużla. Sparing Stali Gorzów, który miał się odbyć we wtorek 4 kwietnia w Gorzowie z drużyną Sparty Wrocław, został odwołany. Wszystko przez pogodę i przesunięcie spotkania we Wrocławiu z niedzieli 2 kwietnia na wtorek 4 kwietnia.

Żużlowcy Stali Gorzów nie mają w tym sezonie szczęścia, jeżeli chodzi o możliwość pościgania się na własnym torze. Pierwszy ze sparingów z drużyną Unii Leszno, który miał się odbyć w sobotę 25 marca, został odwołany z uwagi na zły stan toru i opady deszczu.

Kolejne spotkanie na Jancarzu było zaplanowane na wtorek 4 kwietnia, ale właśnie zostało odwołane. Wszystko przez to, że pogoda pokrzyżowała plany we Wrocławiu, gdzie drużyna Stali Gorzów miała się zmierzyć z żużlowcami Sparty Wrocław w niedzielę 2 kwietnia.

- Kiepskie warunki pogodowe sprawiły, że planowany na jutro sparing z WTS Sparta Wrocław we Wrocławiu nie odbędzie się. Nowa planowana data sparingu to 4 kwietnia godz. 15:00. Oznacza to, że planowany na ten sam dzień sparing w Gorzowie zostaje odwołany – czytamy w komunikacie Stali Gorzów.

Tym samym Gorzów będzie miał dwa zaległe sparingi na własnym torze – z Unią Leszno i Spartą Wrocław. Pytanie czy do startu PGE Ekstraligi w piątek 8 kwietnia uda się znaleźć lukę, aby móc odjechać chociaż jeden sparing na własnym torze.

Do tej pory żużlowcy Stali Gorzów zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Unii Leszno. W sobotę 28 marca Stal wygrała w Lesznie po bardzo zaciętym meczu 45:44.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości