• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Sparing Stali Gorzów został odwołany!

22 marca 2023, 11:56, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W sobotę 25 marca miał się odbyć pierwszy w tym sezonie sparing Stali Gorzów. Żużlowcy mieli zmierzyć się z drużyną Unii Leszno. Niestety do meczu sparingowego w ogóle nie dojdzie. A wszystko przez zły stan toru i prognozowane opady deszczu.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Żużlowa PGE Ekstraliga rusza już w sobotę 8 kwietnia. Jednak żużlowcy Stali Gorzów do tej pory jeszcze nie trenowali na własnym obiekcie i jeżdżą na zagranicznych torach.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Pierwsza okazja do ścigania na Jancarzu miała być w sobotę 25 marca podczas sparingu z Unią Leszno. Niestety do starcia nie dojdzie, ponieważ mecz sparingowy został właśnie odwołany.

- Ze względu na zły stan toru oraz prognozowane opady deszczu, planowany w najbliższą sobotę 25 marca sparing z Unią Leszno nie odbędzie się. O nowym terminie sparingu poinformujemy w osobnym komunikacie – komentuje Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

Bez zmian pozostają pozostałe zaplanowane sparingi Stali Gorzów, które odbędą się w 28 marca Lesznie, 2 kwietnia we Wrocławiu oraz 4 kwietnia w Gorzowie.

Planowane sparingi Stali Gorzów przed sezonem 2023

28 marca - Fogo Unia Leszno - ebut.pl Stal Gorzów;

2 kwietnia - Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów;

4 kwietnia - ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości