Wiadomości

Szedł i rysował kluczykiem auta. Kto rozpoznaje mężczyznę? [film]

15 marca 2023, 11:31, Marcin Kluwak
fot. KMP Gorzów
Policjanci z Gorzowa szukają mężczyzny, który jest odpowiedzialny za zniszczenie co najmniej 5 samochodów. Mężczyzna szedł ulicą i za pomocą klucza rysował karoserię zaparkowanych aut. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje sprawę, proszony jest o kontakt z policją.

Chociaż wszystko działo się 23 stycznia 2023 roku, to dopiero teraz prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorzowie z braku ustalenia sprawcy zdecydował się opublikować film z monitoringu na którym widać jak nieznany mężczyzna niszczy zaparkowane auta. Postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia prowadzają policjanci komisariatu I Policji przy ul. Zygalskiego w Gorzowie.

- Do funkcjonariuszy zgłosiło się 5 pokrzywdzonych, których auta zostały porysowane. Policjanci wykonali szereg czynności procesowych, w tym zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać, jak do trzech zaparkowanych aut podbiega mężczyzna i zarysowuje powłokę lakierniczą. Prawdopodobnie nie wszyscy właściciele zgłosili zniszczenie auta – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna szedł i za pomocą klucza rysował karoserię zaparkowanych samochodów. W ten sposób zostały dwa auta przy ul. Nadbrzeżnej oraz po jednym przy ul. Strzeleckiej, Młyńskiej i Starej. Właściciele pojazdów wyrządzone szkody wycenili na prawie 30 tysięcy złotych.

Dlatego też policjanci apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantami komisariatu I przy ulicy Zygalskiego pod numerem telefonu 47 791 21 11.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości