• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tragedia koło Gorzowa. Zginął mężczyzna przygnieciony busem

6 marca 2023, 19:50, Marcin Kluwak
fot. KM PSP Gorzów
W poniedziałek na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Kiełpin doszło do tragicznego wypadku. Kierujący busem zjechał do rowu, gdzie dachował. W trakcie dachowania mężczyzna wypadł z auta i znalazł się pod pojazdem. Niestety pomimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

W poniedziałek 6 marca o godz. 18.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Kiełpin. Bus wypadł z drogi i dachował. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Bus wypadł z drogi, a następnie dachował. Pod samochodem znajdował się mężczyzna w wieku około 40 lat. Strażacy podnieśli pojazd i wyciągnęli mężczyznę, a następnie przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety pomimo reanimacji, która trwała kilkadziesiąt minut, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Kierowca, który zginął miał prawdopodobnie niezapięte pasy, dlatego też wypadł z pojazdu, kiedy ten dachował. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA

godz. 23.15 - Droga w miejscu wypadku została odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości