• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Awantura o parkowanie. Kierowca PKS został pobity

24 lutego 2023, 13:13, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Na parkingu Szkoły Podstawowej w Deszcznie koło Gorzowa doszło do awantury pomiędzy kierowcą autobusu PKS, a kierowcami samochodów osobowych. Wszystko przez to, że kierowcom osobówek przeszkadzało to, jak został zaparkowany autobus. Dlatego też jeden z mężczyzn zdecydował się na własnoręczne wymierzenie sprawiedliwości i pobił kierowcę autobusu.
We wtorek 21 lutego przed godz. 16 doszło do pobicia kierowcy autobusu PKS w Deszcznie. Wszystko wydarzyło się na parkingu przed Szkołą Podstawową przy ul. Lubuskiej 61. Jak się okazało, doszło tam do awantury, której punktem zapalnym było to, jak był zaparkowany autobus PKS. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

- Doszło do awantury pomiędzy kierowcami samochodów osobowych a kierowcą autobusu. Kierujący pojazdami osobowymi twierdzili, że mają problem z przejazdem, ponieważ jest za wąsko i autobus jest źle zaparkowany. Jeden z mężczyzn postanowił uderzyć kierowcę autobusu i następnie odjechał z miejsca zdarzenia – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierowca autobusu doznał urazu głowy. Policja prowadzi postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności. Jak podkreślają funkcjonariusze, ustalenie tożsamości kierowcy, który dokonał pobicia kierowcy autobusu to kwestia czasu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości